У Кривому Розі будуть оновлювати народну стелу героїв: як долучитися

У Кривому Розі будуть оновлювати народну стелу героїв: як долучитися0

У Кривому Розі планують розширити народну стелу героїв на 95 кварталі. Це меморіал, який створили за ініціативою громадськості, після початку антитерористичної операції на сході України. Так вшановували пам’ять тих, хто загинув на Донеччині та Луганщині.


Однак, кількість тих, хто віддав життя за Батьківщину, після початку повномасштабного вторгнення збільшується. Тому спільноти “Місто героїв” та ГО “Криворізька асоціація учасників бойових дій та учасників АТО” ініціювали продовження проєкту.


Читайте також: “Кривий Ріг безликий. Хочеться, щоб його мапа була впізнаваною”, — експертка Наталія Малюга про перейменування.


Спільнота “Місто героїв” оголосила збір даних про загиблих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Рідні військових, які хочу увіковічнити пам’ять про них, можуть заповнити спеціальну форму за посиланням. У формі пропонується вказати дані про загиблого: дату народження та загибелі, військове звання та підрозділ служби, а також надати фото.


Фінансові питання щодо відновлення стели героїв вирішує громадська організація “Криворізька асоціація учасників бойових дій та учасників АТО”. Підтримати ініціативу можна донатом на рахунок громадської організації. Реквізити ГО переглядайте за посиланням.


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі відбулося символічне перейменування вулиць. Рідні загиблих у російсько-українській війні захисників і захисниць із Кривого Рогу продовжують боротьбу за перейменування об’єктів у місті. Громадськість бореться, аби вулиці міста носили імена героїв, а не абстрактних понять, невідомих “діячів” чи представників рф або СРСР.


Журналісти krivbass.city також збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті”. Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога