У Кривому Розі для дітей та їх батьків проведуть майстер-клас та тренінг: як записатися

У Кривому Розі для дітей та їх батьків проведуть майстер-клас та тренінг: як записатися0

ГО “Криворізька фундація майбутнього”, яка не зупиняла роботу під час війни, організовує цікаві вихідні для сімей переселенців у Кривому Розі. 21 травня — у неділю — відбудуться майстер-клас для дітей та тренінг для їх батьків. Дітей навчатимуть виготовленню та розпису декоративних магнітів, а для батьків пропонують удосконалити стосунки із дитиною.


Обидва заходи відбудуться у офісі ГО “Криворізька фундація майбутнього” за адресою площа Визволення, 4. Дитячий захід стартує о 10:00, тренінг “8 принципів гарної взаємодії із дитиною” для батьків — об 11:00. Зареєструватися на обидва заходи можна за посиланням. Довідки можна отримати за номером телефону +38 (097) 134 15 75.


Тренінг для батьків проведе практикуюча психологиня Ірина Нікітіна. Корисні вихідні для родин переселенців організовують спільно із партнерською мережею дитячих центрів Kids Education, International Child Development Programme та International Child Development Programme Ukraine. Про це розповіли на сторінці Фундації у Facebook.


Раніше ми повідомляли, що ГО “Криворізька фундація майбутнього” від початку повномасштабної військової агресії рф на території України реалізувала вже кілька проєктів спільно із SILab Ukraine та німецькими партнерами. В межах проєкту Shelter Ukraine понад 250 сімей переселенців з дітьми забезпечили найнеобхіднішими речами: сушарками для білизни, рушниками, розкладачками з матрацами та дитячими пляшечками. Забезпечили нових українців також і продуктовими наборами.

Джерело

Новости Кривого Рога