У Кривому Розі для жителів Покровського району влаштували театральні зустрічі просто неба

6 травня біля міського театру «Академія Руху» для жителів Покровського району та міста влаштували театральні зустрічі просто неба. Організували захід в рамках челендж-фесту «Весна рудани 2223». Актори театру розробили для відвідувачів цікаві активності, а в самому храмі Мельпомени пройшла вистава по мотивам українських народних казок. Долучилися до заходу вихованці різноманітних закладів культури та освіти району.

У Кривому Розі для жителів Покровського району влаштували театральні зустрічі просто неба

6 травня жителі Покровського району могли відвідати неординарну подію – театральну зустріч під відкритим небом. Влаштували її театрали «Академії Руху» у співпраці із різними закладами району. Як каже Олена Сінельникова, головна спеціалістка відділу з питань культуру виконкому Покровської райради: «В рамках челендж-фесту в усіх районах міста, а тим паче у нас, в покровському пройшло чимало заходів. А зараз у нас гостинно відчиняє двері «Академія Руху», заходом просто неба. Особливо припав він до душі дітям, яким було дуже цікаво спостерігати, особливо за виробами декоративно-ужиткового мистецтва».

Театрали влаштовували різноманітні активності для дітей, а відвідувачі могли насолодитися музикою, виконанням різноманітних композицій, та переглянути цікаву експозицію, на якій, до прикладу була представлена квіткова карта України та виставка фотографій нашого міста.

«Такі заходи не завадило б проводити під час кожних вихідних. Адже на них і діти відпочивають від гнітючої обстановки, і батьки. Про захід у нашу батьківську групу написала класна керівниця, що можна відвідати тим, в кого є бажання і час. Приїхали сюди подивитися ми із Саксаганського району. Щоб і діти трішки розвіялися, та й ми з ними», — розповіла відвідувачка Тетяна, яка разом зі своїми знайомими прийшла повеселитися.

Потім на відвідувачів очікувало дійство і всередині театру – безкоштовна театральна постановка за мотивами однієї із українських народних казок. Про що Антоніна Бєльська, заступниця директора театру каже: «Казка, така маленька за змістом, але в нашій постановці вона набула нової окраси. Там танцювальні номери, пісні дуже красиві. Крім того, малеча зараз реагує на все українське: і на мову, і на пісню. В нас у театрі є декілька вистав українською мовою. 29 квітня була прем’єра вистави за мотивами Василя Стефаника «Я писав про те, що серце співало», яка, до речі 13 травня о 17:00 повториться. Тому запрошую усіх містян приходити. Ми разом сила, разом переможемо і це обов’язково буде».

Нагадаємо, раніше у «Академії Руху» провели творчий вечір до сторіччя із дня народження всесвітньовідомого міма «Марселя Марсо». 

У Кривому Розі для жителів Покровського району влаштували театральні зустрічі просто неба1

У Кривому Розі для жителів Покровського району влаштували театральні зустрічі просто неба2

У Кривому Розі для жителів Покровського району влаштували театральні зустрічі просто неба3

У Кривому Розі для жителів Покровського району влаштували театральні зустрічі просто неба4

У Кривому Розі для жителів Покровського району влаштували театральні зустрічі просто неба5

У Кривому Розі для жителів Покровського району влаштували театральні зустрічі просто неба6

Джерело

Новости Кривого Рога