У Кривому Розі до літнього сезону підготувати ставок: що зробили

У Кривому Розі до літнього сезону підготувати ставок: що зробили0

Кривий Ріг готується до літнього сезону. На територіях району, які піддавалися обстрілам, купатися у водоймах заборонено. Річ у тім, що дно таких водних об’єктів не обстежували на наявність вибухонебезпечних предметів, тому купання та засмагання на таких територіях може бути небезпечним. Такого висновку дійшли у Зеленодольській громаді зокрема.


Натомість водойму Тернівського району Кривого Рогу вже підготували до нового літнього сезону. Мова про ставок на вулиці Маршака. Працівники КП “Аварійно-рятувальна мобільна служба рятування на воді” обстежили дно водного об’єкта та його узбережжя.


У Кривому Розі до літнього сезону підготувати ставок: що зробили1   У Кривому Розі до літнього сезону підготувати ставок: що зробили2


Тернівський райвиконком звітує, що на території зони відпочинку біля води очистили дно прибережної зони від сміття.


Щодо безпечності самої води у ставку поки що не йдеться. Нагадаємо, що до початку повномасштабного вторгнення спеціалісти дійшли висновку, що ця водойма непридатна для купання.


Раніше ми розповідали, що у Кривому Розі проаналізували наслідки ракетного обстрілу греблі Карачунівського водосховища. Спеціалісти ГО “Досить труїти Кривий Ріг” дійшли висновку щодо зміни якості питної води у місті внаслідок удару рф.

Джерело

Новости Кривого Рога