У Кривому Розі двох дітей виховували у «нелюдських» умовах — фото

Фото: Виконком Саксаганської районної у місті ради (Facebook)

Із неблагополучних родин у Кривому Розі вилучили двох неповнолітніх. Це вже не перший випадок, коли дітей виховують у непридатних для життя умовах. Раніше підліток сам звернувся до виконкому, щоб потрапити до реабілітаційного центру. Про це повідомили у виконкомі Саксаганської районної у місті ради.

Зазначається, що із сімей вилучили 9-річного хлопчика та дівчинку. Неповнолітня фактично була зареєстрована у Довгинцівському районі, тому питанням позбавлення прав їх батьків буде вирішувати служба району.

У Кривому Розі двох дітей виховували у «нелюдських» умовах - фото1   У Кривому Розі двох дітей виховували у «нелюдських» умовах - фото2

Фото: Виконком Саксаганської районної у місті ради

Обидві неблагополучні родини винаймали квартири у Саксаганському районі. Встановлено, що батьки дітей вели аморальний спосіб життя, а умови, в яких виховували дітей, непридатні для проживання.

У Кривому Розі двох дітей виховували у «нелюдських» умовах - фото3   У Кривому Розі двох дітей виховували у «нелюдських» умовах - фото4

Фото: Виконком Саксаганської районної у місті ради

Неповнолітніх вилучили із сімей, зараз вони перебувають у безпеці.

Раніше ми повідомляли, що 46 учнів та учениць Кривого Рогу склали НМТ на 200 із 200 балів. Найвищий результат іспитів із двох дисциплін отримали девятеро школярів міста.

Джерело

Новости Кривого Рога