У Кривому Розі капітально ремонтують кардіологічне відділення міської клінічної лікарні №2: що зроблять

Фото пресслужби міськвиконкому

У Кривому Розі, в співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій, планують реалізувати 2 медичних проєкти. Один із них – капітальний ремонт кардіологічного відділення міської клінічної лікарні №2. Про це повідомили у пресслужбі Криворізької міської ради.

Вже понад 5 років Кривий Ріг співпрацює з Українським фондом соціальних інвестицій та ГО «Егіда–Центр». Зараз проходить капітальний ремонт кардіологічного відділення міської клінічної лікарні №2, де будуть лікуватися хворі на інфаркт міокарда. Тепер, завдяки партнерам, криворіжці отримають капітально відремонтоване кардіологічне відділення та укриття.

Читайте також: У Кривому Розі продовжують роботу штаби з надання допомоги постраждалим через ракетну атаку 31 липня

    У Кривому Розі капітально ремонтують кардіологічне відділення міської клінічної лікарні №2: що зроблять1   У Кривому Розі капітально ремонтують кардіологічне відділення міської клінічної лікарні №2: що зроблять2

Фото пресслужби міськвиконкому 

Будівельні роботи стартували у квітні поточного року і вже виконано 30% робіт. Завершили всі демонтажні роботи у відділенні, зробили стяжку підлоги та монтаж перегородок, замінили інженерні комунікації: водопроводу, каналізації та систем опалення. На завершальному етапі — монтаж електрокабелів та шпаклювання стін. В укритті всі ремонтні роботи закінчили: пошпаклювали та пофарбували стіни й стелю, замінили сантехніку. Залишилось відрегулювати освітлення. Ремонт укриття виконано на 95%.

    У Кривому Розі капітально ремонтують кардіологічне відділення міської клінічної лікарні №2: що зроблять3   У Кривому Розі капітально ремонтують кардіологічне відділення міської клінічної лікарні №2: що зроблять4

Фото пресслужби міськвиконкому 

За весь час втілені в життя 2 медичні проєкти: ремонти амбулаторій у Довгинцівському та Інгулецькому районах. Планується ще два. Крім ремонту кардіологічного відділення, буде проведено капремонт клініко-діагностичної лабораторії інфекційної лікарні, де зараз відбувається тендерна процедура.

Також будівельники замінять внутрішні двері, укладуть плитку та лінолеум, проведуть внутрішнє оздоблення стін та стелі. Оновлять електричні мережі та встановлять енергозберігаюче LED-освітлення. Палати та санвузли облаштують для маломобільних груп. Крім того, визначені потреби кардіовідділення у медичному обладнанні та меблях, які надасть УФСІ за кошти гранту Уряду Німеччини.

Раніше ми повідомляли, що зміниться з 1 серпня для споживачів послуг.

Джерело

Новости Кривого Рога