У Кривому Розі комунальники відновили меморіал на честь загиблих захисників

У Кривому Розі комунальники відновили меморіал на честь загиблих захисників0

Громадськість Кривого Рогу домоглася, аби меморіал на честь загиблих у російсько-українській війні поновили. Його створили рідні бійців та бійчинь у парку Героїв навпроти міськвиконкому. Меморіал — це прапорці із іменами полеглих захисників і захисниць.


Передісторія: Стихійний меморіал облаштували 22 квітня під час акції “Пам’ятай і шануй”. Так рідні загиблих хотіли увіковічнити пам’ять військовослужбовців та підтримати один одного.


9 травня комунальники прибрали меморіал , бо стригли газон у парку Героїв. Про те, що будуть робити із меморіалом, нікого не попередили. Громадськість відреагувала на це хвилею обурення, адже у столиці подібне місце пам’яті не заважає проведенню благоустрою.


У Кривому Розі комунальники відновили меморіал на честь загиблих захисників1     У Кривому Розі комунальники відновили меморіал на честь загиблих захисників2


Сьогодні, 11 травня, меморіал відновили. Про це журналістам krivbass.city повідомила Катерина Станкевич, сестра загиблого військовослужбовця Олексія Різниченка, співорганізаторка акції “Пам’ятай і шануй” .Також ми розповідали історію криворізького нацгвардійця , який брав участь у звільненні правого берега Дніпра. Початок великої війни Костянтин на псевдо Адвокат зустрів на Харківщині, а бойове хрещення пройшов поблизу Зеленодольська, коли росіяни обстріляли позиції захисників України із РСЗВ “Смерч”.

Джерело

Новости Кривого Рога