У Кривому Розі кращі працівники Центрального комбінату отримали нагороди з нагоди професійного свята

У Кривому Розі кращі працівники Центрального комбінату отримали нагороди з нагоди професійного свята

Флагман промисловості на Криворіжжі Центральний гірничо-збагачувальний комбінат Групи Метінвест відзначив професіоналів, чиї досягнення у роботі та громадській діяльності протягом гірницького року були найвагомішими. Вітали колег на урочистих зборах колективу. Про це повідомили у пресслужбі компанії Метінвест. 

День гірника і металурга став гарною нагодою, аби висловити повагу та вдячність великій трудовій родині Центрального ГЗК Метінвесту. За кожен робочий день в умовах війни, за сталеву стійкість в підтримці економічного фронту країни, за небайдужість, згуртованість і оптимізм подяки та відзнаки отримали кращі робітники і колективи підприємства.

Читайте також: генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков вручив у Кривому Розі найвищі нагороди кращим співробітникам криворізьких підприємств

У Кривому Розі кращі працівники Центрального комбінату отримали нагороди з нагоди професійного свята1

«Сьогодні ми по праву можемо пишатися результатами нашої спільної роботи. В непростий для країни час ми продовжуємо працювати, ми зберегли тисячі робочих місць, регулярно сплачуємо податки до державної та міської скарбниць. Попри війну підприємство знайшло можливості розширити ринки збуту нашої преміальної продукції. Не зупиняються капітальні ремонти технологічного обладнання та техніки у цехах, реалізується і програма покращення соціально-побутових умов для працівників Центрального ГЗК. Разом нам усе під силу!», — сказав генеральний директор ЦГЗК Групи Метінвест Дмитро Шевчик.

Десятьом співробітникам підприємства, які стали прикладом для інших та досягли високих показників у роботі за роки сумлінної праці присвоїли звання «Почесний ветеран праці». У 2023 році високе звання «Сталева династія Метінвесту», як визнання наступності поколінь, любові до своєї професї і особистого внеску у трудові здобутки колективу, отримала родина Антоненків. Загалом на Центральному комбінаті в різні роки працювали 22 представника цієї родини. Їхній спільний трудовий стаж натепер складає 355 років. Листи подяки від генерального  директора Групи Метінвест Юрія Риженкова за особистий внесок у забезпечення стабільної роботи підприємства в умовах війни отримали машиніст екскаватора Сергій Бікмурзін, заступник начальника збагачувальної фабрики Олег Клімович і машиніст екскаватора автотранспортного цеху Анатолій Крутієв. Кращим трудовим колективом із врученням Почесної грамоти від Метінвесту визнано гірничотранспортний цех № 1.

У Кривому Розі кращі працівники Центрального комбінату отримали нагороди з нагоди професійного свята2

«Налагоджена праця та взаємодія всіх колег у цеху становить основу нашого досягнення високих результатів. Я завжди вірю, що справжня сила та ефективність криються у єдності колективу. Ми дотримуємося принципу, що кожен етап нашої діяльності має бути узгодженим, тоді весь механізм працює, як годинник. Усі працівники ГТЦ-1 завжди зосереджені на пошуку оптимальних рішень та вдосконаленні робочих процесів», — сказав заступник начальника ГТЦ-1 з виробництва та планування Андрій Карпенко.

Також серед нагород, які отримали цегоківці, були почесні грамоти підприємства, відзнаки та грамоти ПМГУ, міської, районної та селищної рад. На адресу членів трудового колективу лунали вітання та щирі слова подяки за самовіддану й сумлінну працю.

У Кривому Розі кращі працівники Центрального комбінату отримали нагороди з нагоди професійного свята3

«Навіть в умовах війни ЦГЗК лишаєтся флагманом гірничодобувної промисловості, підприємство не припиняє виготовляти продукцію та розвиватися. Велика кількість представників комбінату сьогодні зі зброєю в руках захищають нашу країну. Завдяки волонтерській роботі працівників у гуманітарному хабі Центрального ГЗК, 135 тисяч людей, в тому числі і вимушено переселених українців, отримали допомогу. Зараз вони живуть поряд з нами у місті та дякують за вашу роботу, сталеві люди, і ваші великі серця», — підкреслив заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін.

Раніше ми писали: Щороку до Дня металурга та гірника на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті відзначають роботу найкращих працівників та колективів підприємства. Цю традицію північани продовжують  навіть під час війни.

Джерело

Новости Кривого Рога