У Кривому Розі «латають» дороги навколо міськвиконкому

У Кривому Розі триває частковий аварійний ремонт доріг із застосуванням технології азотно-бітумної емульсії. Першими латали центральні дороги міста, де найбільший потік громадського транспорту. На цьому тижні перейшли до доріг в центрі міста, але з меншим потоком громадського транспорту.

Комунальники ліквідували ями на дорозі по вул.Героїв АТО і по вул. Віталія Матусевича із застосуванням технології азотно-бітумної емульсії. Поки проводяться ремонтні роботи, перекривається невелику ділянку дороги, що не створює особливих труднощів для учасників дорожнього руху.

-Продовжили роботи, пов’язані з асфальтіровкой і вибірковим ямковим ремонтом. З урахуванням погодних умов, я думаю, що ми продовжимо. Обсяги є, ресурси є, процедури необхідні все проведені, — повідомив заступник мера Олександр Катриченко під час сьогоднішнього засідання «штабу по зимі».

За словами заступника міського голови вже фактично виконали обсяг робіт з вибіркового ямкового ремонту порядку до 3 тисяч квадратних метрів.

-У плані на найближчий місяць-півтора всього близько 20 тисяч квадратних метрів по основних трасах, по основних магістралях. Продовжуємо благоустрій, — підсумував Олександр Катриченко.

Новости Кривого Рога