У Кривому Розі лікарі перевірять родимки: як записатись на дерматоскопію

Дерматологи клініки «Медітон» рекомендують щорічно перевіряти родимки на своєму тілі та привчати до цього всіх членів сім’ї для запобігання та передчасного виявлення раку шкіри (меланоми). Адже рак шкіри – найпоширеніший вид раку. У 90% випадку рак шкіри виліковний при ранній діагностиці. 

З 11 до 26 травня криворіжців запрошують на скінчекер родимок. Перевірити родимки на тілі можна в одному з двох філіалів клініки «Медітон». Перевірка проводиться безкоштовно. Попередньо необхідно записатися. Тривалість процедури всього 15 хвилин.

 У Кривому Розі лікарі перевірять родимки: як записатись на дерматоскопію0

Безкоштовну діагностику родимок дерматологи клініки будуть проводити з використанням цифрового дерматоскопу FotoFinder. Завдяки обладнанню будь-яке новоутворення можна збільшити в 20-140 разів.

Читайте також: Чим небезпечні іксоїдні кліщі для людини

 Вам необхідно обов’язково пройти дерматоскопію, якщо у вас:

Підозрілі утворення, які відрізняються від більшості, родимки нетипового розміру і форми, що мають певні відмінності за кольором, з неоднорідним відтінком;

• Великі вроджені невуси, пігментні плями, що постійно збільшуються в розмірах і займають все більшу площу;

• Присутність темних плям великих розмірів на тілі, а також кінцівках;

• Швидке зростання кількості родимок на певній ділянці або на тілі взагалі, їх нетиповість, збільшення розмірів;

• Травмування новоутворень шкіри будь-якого типу, пошкодження родимок, їх кровоточивість і неможливість до швидкого загоєнню!

Лікарі центру стверджують, що цифрова відеодерматоскопія є обов’язковим етапом при призначенні видалення родимок, бородавок, папілом та інших новоутворень. Методика дає можливість якісного визначення структури і характеристик утворень шкіри, дозволяє встановити динаміку змін, нерівність країв, асиметрію, колір і відтінок, розміри та інші перетворення.

Місце проведення діагностики:

м. Кривий Ріг

вул. Філатова, 10

пр. Поштовий, 52 (площа Визволення)

Записатися можна за номером телефонів: : (098) 530 – 60-40

Діагностику проводять дерматологи клініки: Ганна Ротарь і Андрій Бесараб.

У Кривому Розі лікарі перевірять родимки: як записатись на дерматоскопію1

Міністерство охорони здоров’я попереджає, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Будь ласка зверніться одразу до лікаря, щоб отримати оперативну медичну допомогу. 

Інші новини: Як пройти діагностику на ВІЛ вдома, замовивши доставку орального тесту поштою?

Джерело

Новости Кривого Рога