У Кривому Розі люди масово скуповують воду: чи є підстави для паніки

У Кривому Розі люди масово скуповують воду: чи є підстави для паніки0

Після підриву Каховської ГЕС у Кривому Розі стався ажіотаж — люди скуповують питну воду у магазинах та масово замовляють бутильовану воду. Таке було і після удару російських окупантів по греблі Карачунівського водосховища восени 2022 року.


Читайте також: Графік подачі води на Криворіжжі змінено через підрив Каховської ГЕС.


Журналісти krivbass.city отримали ексклюзивний коментар директора ТОВ aQua Perfectum Сергія Пєрєвєрзєва — керівника сертифікованого заводу-виробника питної води у Кривому Розі — щодо ситуації із водозабезпеченням у місті.


Сергій Пєрєвєрзєв підтверджує інформацію про стрімке підвищення попиту на питну воду у Кривому Розі, йдеться про збільшення обсягів замовлень у кілька разів.


“Вода у кранах підприємства є, ми продовжуємо виготовляти питну воду для наших клієнтів. Ніяких перебоїв у виробництві наразі немає. Але я хочу зауважити, що питний режим Кривого Рогу залежить не лише від ситуації на Каховському водосховищі. Ситуація стабілізується і без води ніхто не залишиться”, — пояснив Сергій Пєрєвєрзєв.


У Кривому Розі люди масово скуповують воду: чи є підстави для паніки1   У Кривому Розі люди масово скуповують воду: чи є підстави для паніки2


Фото: aQua Perfectum


Читайте також: Кривий Ріг має резерв водопостачання за рахунок максимального наповнення Південного та Карачунівського водосховищ – Сергій Лисак.


Нагадаємо, що через підрив греблі Каховської ГЕС у критичній небезпеці опинилися щонайменше 20 000 мешканців Херсонської області. Евакуація населення триває. Є населені пункти, які затопило вже повністю.

Джерело

Новости Кривого Рога