У Кривому Розі люди з інвалідністю продемонстрували свої таланти, а сім’ї змагалися в конкурсах

У Саксаганському районі до Дня міста організували творчий воркшоп людей з інвалідністю «Обмежені возможности — необмежені таланти» і конкурс обдарованих сімей. Погода внесли свої корективи і всі заходи довелося перенести з парку до палацу культури.

24 травня, Кривий Ріг відзначає 244 річницю від дня заснування. У Саксаганському районі до свята були організовані заходи для городян — виставки та конкурси в парку. Через зливу, який розпочався опівдні, всі заходи перенесли в ДК.

З 10:00 в парку «Саксаганському» проходили майстер-класи та виставки, організовані людьми з інвалідністю «Обмежені возможности — необмежені таланти». 16 майстрів привезли в парк свої роботи, щоб показати їх городянам і поділитися своїми вміннями. Серед робіт, які створили люди з інвалідністю — об’ємні квіти зі стрічок, найдовший гердан, фігурки з паперу або муки. Організатори встигли провести урочисте нагородження переможців творчої майстерні і після цього перемістилися в будівлю Палацу культури.

О 13:00 в ДК почався конкурс сімей «Сімейне коло». Учасників заходу чекали різні конкурси, за які вони отримували призи від організаторів.

У Саксаганському районі відкриття міського свята з нагоди Дня міста відбудеться о 15:00 біля ТРК «Сонячна галерея».

Новости Кривого Рога