У Кривому Розі металевими трубами жорстоко побили журналіста

Кілька днів тому на криворізького журналіста було скоєно напад. Група осіб металевими трубами жорстоко побила чоловіка біля під’їзду його будинку.

Він уже написав заяву про злочин на ім’я Міністра МВС Арсена Авакова, начальника обласної поліції Глуховері, начальника Металургійного райвідділу Романова.

Журналіст зазначив у заяві, що 12 грудня він перебував в офісі Громадської Ради «Підводний кодекс України», де працював з матеріалами журналістського розслідування під назвою «Правда Кривого Рогу».

Близько 22:40 Віталій Коваленко вийшов з офісу і попрямував до себе додому.

«Коли я дійшов до свого будинку, я побачив що біля будинку знаходиться група осіб людини 2-4. Я на них не звернув особливої ​​уваги і пішов далі до свого під’їзду. Але як тільки пройшов мимо цієї групи, я відразу почув, що хтось то біжить в моєму напрямку і вирішив відійти в сторону, поступившись дорогою «, — зазначив журналіст.

Після цього боковим зором Віталій Коваленко побачив, що ці люди йдуть до нього і відразу відчув дуже сильний удар в область потилиці. Від удару чоловік упав на коліна.

«Не розуміючи, в чому справа, я почав розвертатися обличчям до нападників і відразу отримав дуже сильний удар предметом, схожим на металеву трубу в лоб. Від удару я впав на землю», — повідомив чоловік і підкреслив, що якби не його щільна флісова шапка, ці удари могли призвести до летального результату.

Від останнього удару він впав на землю і нападники стали наносити йому сильні удари металевими трубами по ногах.

«Я намагався відповзти від нападників і проповз приблизно метрів десять, і весь цей час мені постійно наносили сильні удари по ногах. Після цього я зміг перевернутися особою до них і запитав у нападників за що? Відповідь я не почув, але один з чоловіків, який наносив мені удари, тихо промовив «це тобі за южку». Я відразу зрозумів, що це через мого журналістського розслідування щодо Південного водосховища «, — підкреслив Віталій Коваленко.

Кріворожанін став голосно кликати на допомогу і в підсумку, хтось злякав нападників. Тікаючи з місця злочину, вони прихопили з собою сумку Віталія Коваленка, в якій знаходилися документи та карта пам’яті з матеріалами журналістського розслідування.

Чоловік каже, що він не розглянув нападників, так як йому бризнули в обличчя невідомою речовиною, від якого запекло все обличчя.

Коли нападники втекли, до побитого журналіста підійшли двоє хлопців, які викликали швидку допомогу і поліцію.

Віталія Коваленка госпіталізували в «Тисячку», де його відразу ж прооперували, так як виявилося, що обидві ноги у журналіста були переламані і необхідно термінове операційне втручання.

Новости Кривого Рога