У Кривому Розі міністр оборони України нагородив мешканців: хто отримав відзнаки

У Кривому Розі міністр оборони України нагородив мешканців: хто отримав відзнаки0

Сьогодні, 17 травня, міністр оборони України Олексій Резніков відвідав Криворіжжя та нагородив мешканців відзнаками Міністерства оборони України — нагрудним знаком «Знак пошани». Про це повідомили у пресслужбі Криворізької РВА.

Відзнаки з рук міністра отримали зокрема міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий, Карпівський сілький голова Степан Олійников, голова Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради Катерина Мурашова та інші мешканці Криворізького та Нікопольського районів.

У Кривому Розі міністр оборони України нагородив мешканців: хто отримав відзнаки1

Читайте також: Рятувальники з Кривого Рогу отримали відзнаки за мужність та самовідданість: кого нагородили

Фото Криворізької РВА

Також нагороду присвоїли озеленювачу дільниці озеленення Металургійного району міста Кривий Ріг Валентину Смірнову, на жаль, посмертно. Олексій Резніков вручив також відзнаки Міністерства оборони України — медаль «За сприяння Збройним Силам України», зокрема приватному підприємцю Миколі Іщенку, старшому сержанту служби ДСНС Василю Музиченку та іншим співробітникам служби ДСНС, лікарям та підприємцям.

Олексій Резніков зазначив, що нині в усьому світі захоплюються тим, як українці та українки протистоять російській агресії, захищаючи свободу, незалежність своєї країни та нації.

У Кривому Розі міністр оборони України нагородив мешканців: хто отримав відзнаки2Фото Криворізької РВА

Також сьогодні начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко разом з депутатом Криворізької міської ради Олександром Фастовцем та народним депутатом України Юрієм Корявченковим, отримали відзнаку Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та відзнаку Міністерства Оборони України за підписом міністра оборони України Олексія Резнікова. Нагороди вручив Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ, бригадний генерал Олександр Тарнавський.

Нагадаємо, що у Кривому Розі розвивається проєкт надання комплексної послуги військовослужбовцям та їх родинам.

Джерело

Новости Кривого Рога