У Кривому Розі місцева мешканка показала одне з укриттів – фото

У Кривому Розі місцева мешканка показала одне з укриттів – фото0

Російські окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по території України, не нехтують і атаками за допомогою дронів. Днями окупанти завдали чергового удару по столиці, тоді у Деснянському районі загинули троє людей, серед них одна дитина 2012 року народження. Зазначалось, що українці хотіли потрапити до укриття, але воно було закрите.

Читайте також: Знести МАФи, які встановили на місці дитячого майданчика на Дружбі: у Кривому Розі зареєстрували нову петицію

Через це почались перевірки укриттів по всій країні. Так, місцева мешканка Кривого Рогу Наталя Вінницька показала на своїй сторінці у Facebook одне з міських бомбосховищ, яке знаходиться на Юності.

 У Кривому Розі місцева мешканка показала одне з укриттів – фото1   У Кривому Розі місцева мешканка показала одне з укриттів – фото2   У Кривому Розі місцева мешканка показала одне з укриттів – фото3

Фото зі сторінки Наталі Вінницької

«Бомбосховище – місце для укриття, яке повинне бути відкритим 24/7. Це Юність, одне з місць, яке привели до ладу на початку війни і яке призначене для людей, коли повітряна тривога. І все б нічого, але після останніх подій у Києві, коли люди бігли в укриття, а воно виявилося під замком, пішла і я глянути на укриття поблизу», — зазначила Наталя Вінницька.

Криворожанка наголошує, що те, що укриття закрите, то пів біди, але ж немає жодного номеру телефону відповідального за бомбосховище, куди можна було б звернутись.

Раніше ми повідомляли, що про незадовільний стан укриттів у Кривому Розі можна повідомити на гарячу лінію обласної військової адміністрації за номером телефону 0 800 505 600.

Джерело

Новости Кривого Рога