У Кривому Розі на Центральному комбінаті Метінвесту встановили нове оснащення для шахтарів

У Кривому Розі на Центральному комбінаті Метінвесту встановили нове оснащення для шахтарів

На шахті ім. Колачевського Центрального гірничо-збагачувального комбінату замінили шахтну кліть та противаги з причіпними пристроями. Заміну виконали в межах програми ремонтів технологічного обладнання підприємства.

Планові ремонти з заміни оснащення на шахті спрямовані на підвищення рівня безпеки працівників та ефективності виробництва. Кліть є невід’ємною частиною підземного устаткування та використовується для перевезення працівників, матеріалів та техніки по стовбуру шахти. Через інтенсивну експлуатацію в агресивному середовищі кліть та противаги потребували заміни.

Читайте також: Для захисту українських воїнів у найгарячіших точках фронту криворіжці виготовили 159 сталевих мобільних укриттів, загалом Метінвест передав на фронт понад 200 конструкцій.

У Кривому Розі на Центральному комбінаті Метінвесту встановили нове оснащення для шахтарів1 У Кривому Розі на Центральному комбінаті Метінвесту встановили нове оснащення для шахтарів2

Фото пресслужби компанії Метінвест

Встановлене нове обладнання оснащене системою керування, що дозволяє шахтарям самостійно контролювати режими роботи та максимально ефективно використовувати потенціал шахтного обладнання.

Вантажопідйомність кліті складає вісім тонн. За один підйом або спуск кліть може перевезти 32 людини. Для безпеки працівників перед кожною зміною проводиться ретельний огляд та перевірка обладнання.

Нагадаємо також, що на шахті ім. Колачевського для шахтарів оснащені спеціальні камери аварійного постачання повітря на випадок блекауту чи інших надзвичайних ситуацій.

Раніше ми писали: Центральний гірничо-збагачувальний комбінат успішно пройшов аудит та отримав сертифікат відповідності системи енергоменеджменту міжнародному стандарту ISO 50001:2018.

Джерело

Новости Кривого Рога