У Кривому Розі на одному із перехресть тимчасово закриють рух автомобільного транспорту та не курсуватимуть деякі тролейбуси та трамваї

15 травня у Довгинцівському районі міста через ремонт перехрестя вулиць Гетьмана Івана Мазепи та Військових медиків тимчасово перекриють для автомобільного та комунального транспорту. Про це повідомляє адміністрація підприємства «Швидкісний трамвай».

У Кривому Розі на одному із перехресть тимчасово закриють рух автомобільного транспорту та не курсуватимуть деякі тролейбуси та трамваї

15 травня стартує плановий ремонт трамвайних колій на перехресті вулиць Гетьмана Івана Мазепи (колишня Серафимовича) та Військових медиків (колишня Башкирська). Тому цього дня уже з 9:00 перехрестя закриють для руху автомобільного та комунального транспорту.

У зв’язку із цим тролейбуси маршруту №20 та №21 курсуватимуть лише до Дніпровського шосе, а маршрут №22 взагалі призупинять. Для автомобілістів організують об’їзд по вулиці Вернадського. Закритим для колісного транспорту перехрестя залишиться до 22:00 17 травня.

Перекриття перехрестя для трамваїв триватиме трохи довше та пройде у два етапи: спочатку з 9:00 15 травня по 17:00 19 травня, а потім ще раз з 9:00 22 травня по 17:00 23 травня. У цей час зупинять рух трамвайних вагонів маршрутів №9, №14, №22, №25 та №27 на ділянці «Площа Домнобудівників – Станція Кривий Ріг-Головний».

Джерело

Новости Кривого Рога