У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ

7 травня у Кривому Розі — свято краси та грації. В нашому місті проходить Відкритий всеукраїнський фестиваль зі спортивного танцю «ВІКТОРІЯ-ТРОФІ». Серед 360 учасників танцівники та танцівниці з Кривого Рогу, Дніпра, Кропивницького, Знам’янки, Олександрії та інших міст Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ

Свято танцю в нашому місті складається із чотирьох відділень. У кожному з них змагаються спортсмени певного віку. Загалом вік танцівників та танцівниць заходу від чотирьох до 20 років. Також учасники виступають у двох різних програмах – латиноамериканські та європейські бальні танці.

«Сьогоднішня подія дуже значуща для танцівників та міста вцілому. Організація такого турніру справа не одного дня, бо треба подбати про приміщення, про учасників та їх зручність, та ще й про глядачів не забути. Це колосальна праця», – розповідає президент федерації спортивного танцю Донецької області, організаторка фестивалю Світлана Ковшова.

У перших відділеннях Відкритого всеукраїнського фестивалю зі спортивного танцю вже виступили найменші учасники-початківці. А в третьому та в четвертому відділені будуть змагатися вже більш дорослі, та більш досвідчені виконавці. Може й географія учасників також розшириться, бо спортсмени ще приїжджають. 

Своїм захопленням танцем поділилася чотирнадцятирічна учасниця перших відділень фестивалю криворіжанка Аріана: «До танців, якими займаюся  тільки три місяці, я десять років присвятила гімнастиці. Та тепер хочу пов’язати із танцем своє майбутнє – стати тренеркою».

В перерві між казковими феєріями танцювального фестивалю, глядачі, учасники та їх батьки мали змогу долучитися  до збору коштів на потреби захисників, придбавши один із лотів благодійного аукціону. Серед представлених лотів були декілька військових сухпайків, патріотична картина «Український всесвіт» від художника-дизайнера Ксенії Козир, стильна комфортна спортивна сумка для подорожей українського бренду, російський трофейний підсумок для гранат, добутий під час звільнення одного з сіл Херсонської області та прапор із підписами мужніх хлопців 129 Криворізької бригади тероборони. 

Лот-прапор стартував з 300 гривень, а придбали його вже за 1000 грн благодійного внеску. Картина «Український всесвіт» також потрапила до щасливої власниці за 1000 гривень.

«Сьогодні моя восьмирічна дитина приймає участь у змаганнях і в неї такий патріотичний настрій. Саме донечка запропонувала що-небудь придбати. Тож ми стали з нею власницями чудової картини. Це наш перший досвід участі у благодійних аукціонах», – ділиться емоціями жінка.  

За результатами аукціону, розпродавши дев’ять лотів, вдалось зібрати на потреби ЗСУ 5100 грн. 

«Ми захотіли провести аукціон на підтримку наших хлопців, бо знаємо, що є багато запитів на те, чого їм не вистачає для ведення бойових дій. Аукціоном та активністю його учасників задоволені. Всі кошти підуть на благо нашим хлопцям», – підкреслила організаторка благодійного аукціону Наталя Богун.

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ1

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ2

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ3

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ4

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ5

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ6

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ7

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ8

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ9

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ10

У Кривому Розі на Відкритому всеукраїнському фестивалі зі спортивного танцю зібрали кошти на ЗСУ11

Джерело

Новости Кривого Рога