У Кривому Розі нацгвардієць затримав наркоторговця та отримав грошову винагороду в рамках акції «Спіймай баригу»

Днями стало відомо про викриття у місці нацгвардійцями наркоторговця. Один із службовців, який проводив затримання, зафільмував його на відео та взяв участь у акції «Спіймай баригу». Виконавши всі умови нацгвардієць отримав грошову винагороду у розмірі кількох десятків тисяч гривень, про що повідомляють представники акції на своєму веб-сайті.

У Кривому Розі нацгвардієць затримав наркоторговця та отримав грошову винагороду в рамках акції «Спіймай баригу»

Із квітня в Україні стартувало масштабне «полювання» на наркоторговців та закладників у рамках ініціативи «Спіймай баригу». Відповідно до умов акції, кожен громадянин, що володіє інформацією про наркоділків може повідомити про це до поліції, задокументувавши злочин на фото чи відео. Якщо правоохоронці виявлять у затриманого наркотики, на того, хто про це повідомив чекатиме нагорода від мецената Єгора Левченка в розмірі від 8 тисяч до мільйона гривень, в залежності від виявленої кількості психотропів у затриманого.

Нещодавно криворізький нацгвардієць Віктор, разом із співслужбовцями займалися патрулюванням вулиць міста. Аж раптом помітили підозрілого чоловіка, який змінив напрям руху, щойно побачив гвардійців.

Віктор із хлопцями підійшли до підозрілого для перевірки та одразу зрозуміли причину знервованості чоловіка: той мав при собі амфетамін. Спочатку наркоділок не хотів показувати, що у нього в кишені, а заборонену речовину взяв у праву руку та тримав за спиною, до останнього сподіваючись, що йому пощастить. Проте нацгвардійці стикалися із цим уже не вперше, тому швидко знайшли наркотики.

На місце нацгвардійці викликали поліцію, а увесь процес затримання Віктор фільмував на відео, яке згодом і стало доказом для акції «Спіймай баригу». Сам службовець каже: «У Кривому Розі багато місцевих знають про наркозлочинність. Із нею можна стикнутися в громадських місцях, буває що навіть діти продають наркотичні засоби, а їх батьки не знають про це. Ми будемо продовжувати боротьбу із цим і надалі».

Віктор виконав усі умови акції. За той об’єм наркотичної речовини, який знайшли у затриманого чоловіка він отримав 40 тисяч гривень винагороди. Її планує витратити на придбання екіпірування для служби. Розповсюджувач же знаходиться під досудовим слідством, йому наразі загрожує позбавлення волі від чотирьох до восьми років.

Більше про умови акції на сайті.

Джерело

Новости Кривого Рога