У КРИВОМУ РОЗІ ОРГАНІЗУВАЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЬЮ — РОЗПОВІЛИ ПРО ПОСЛУГИ ЦНАП

23 вересня криворіжцям, які представляють громадські організації, чиновниці провели тренінг. Близько 15 осіб, а це члени ГО, в які входять сліпі люди, глухі, ті, хто змушений передвігатсья на інвалідних візках, мами дітей зі складними захворюваннями, ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій в Афганістані та інші вчили користуватися сервісами, розробленими центром адміністративних послуг «Віза».

Заступниця мера міста Наталія Подоплєлова розповіла, що вже розпочато роботу зі створення роликів на комунальній ТРК «Рудана». Нагадаємо, створити інформаційну спецпрограми запропонували учасники засідання, яке відбулося 28 серпня. Ролики будуть розповідати про те, як правильно користуватися послугами центру «Віза».

Отримувати ІПН в центрі «Віза» поки не можна, як того хотіли представники ГО — немає дозволу податківців, каже чиновниця. Вже написали кілька листів до відповідних інстанцій, будуть пробувати ще.

Також чиновниця розповіла про плани вдосконалити чеки, які видають спеціальні автомати в «Віза». Туди користувачі просять включити реквізити для оплати рахунків за послуги.

Представники товариства сліпих розповіли, що громадянам з їх спільноти дуже складно скористатися послугами ЦНАП, так як немає спеціального звукового супроводу. Шрифтом Брайля зараз мало хто користується, та й він є не скрізь, де потрібно заповнити документи на отримання тієї чи іншої послуги.

Директорка Департаменту адміністративних послуг Наталія Романовська розповіла, що ЦНАП надає 293 послуги. Самі затребувані серед них — паспортні, земельні послуги, оформлення нерухомості та «пакетні послуги». Найбільшою популярністю користуються послуги «Пакет малюка» і «Втрата близької людини».

Чиновниці пообіцяли проводити такого роду зустрічі на протязі місяця і надали громадським пріблезітельно план.

Представниці громадської організації, в яку входять мами з дітьми, за якими потрібен постійний догляд в домашніх умовах, просять, щоб співробітники «Віза» знайшли можливість до них приїжджати додому. Наталя Подоплєлова нагадала, що в Кривому Розі дійсно надають послуги на дому — працює «Мобільна Віза». Замовити візит фахівців Центру можна по телефону 0800 500 459 або скористатися Інфомат.

Новости Кривого Рога