У Кривому Розі перекрили дорогу: не рухається весь транспорт

У Кривому Розі перекрили дорогу: не рухається весь транспорт0

На вулицях гетьмана Івана Мазепи та Військових медиків у Довгинцівському районі Кривого Рогу продовжується ремонт колій. Його розпочали 15 травня і планували завершити до 18 травня, але вимушено продовжили до п’ятниці 19 травня. Про це повідомили у пресовій службі виконкому Криворізької міської ради із посиланням на повідомлення комунального підприємства “Швидкісний трамвай”.


Читайте також: Актуальний розклад руху тролейбуса № 22 у Кривому Розі.


Через продовження ремонту продовжиться зупинка руху тролейбусів від вулиць Дніпровське шосе та гетьмана Івана Мазепи до вулиці Вернадського. Тролейбусні маршрути № 20, 21 та 22 їздити не будуть.


Тролейбусні маршрути № 20 та 21 будуть курсувати за зміненою схемою руху: від площі Визволення до Дніпровського шосе (№ 20) та від станції “Кривий Ріг” до вулиці Дніпровське шосе (№ 21).


До уваги автомобілістів: об’їзд місця перекриття дороги можливий вулицею Вернадського.


Раніше ми повідомляли, що в Україні пропонують запровадити окремі вагони для чоловіків і жінок на залізниці. Зараз триває збір підписів під відповідною петицією. Авторка петиції Ольга Ожогіна просить “Укрзалізницю” впровадити окремі вагони, щоб створити безпечні та психологічно комфортні умови для перевезень.

Джерело

Новости Кривого Рога