У Кривому Розі побільшало хворих на сальмонельоз

У Кривому Розі за 7 місяців поточного року фахівці зафіксували 61 випадок захворювання на сальмонельоз. Це на 58,1% більше, ніж за аналогічний період 2022. У той же час у нашому місті поменшало хворих з ротавірусною інфекцією. Їх нині 15. У 2022 році було 70. Про це повідомляє ВСП Криворізький РВ ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ».

У Кривому Розі побільшало хворих на сальмонельоз

На симптоми інфекційних захворювань можуть вказувати підвищення температури тіла, блювота, рідкі випорожнення. За таких симптомів слід негайно звернутися до лікаря. Кишкові недуги вражають організм після вживання м’яса, яєць, молочних продуктів, що готувалися та зберігалися неналежно. Досить часто додатковий фактор – інфікована вода. 

Криворіжцям рекомендують користуватися виключно бутильованою питною водою, якщо така можливість відсутня – необхідно іншу воду кип’ятити. Не зайвим буде частіше мити руки з милом, відмовитися від продуктів із яток «стихійної» торгівлі, сирих м’яса та риби. Придбане у крамницях не можна зберігати за кімнатної температури навіть кілька годин.

Джерело

Новости Кривого Рога