У Кривому Розі погасили блок марок, присвячених захисникам та військовим — «Слава Силам оборони і безпеки України! — Гвардія наступу. Час повертати своє!»

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул взяв участь у спецпогашенні нового блоку поштових марок від «Укрпошти» «Слава Силам оборони і безпеки України! — Гвардія наступу. Час повертати своє!». Поштовий випуск продовжує героїчну серію, розпочату минулого року до Дня захисника України – 14 жовтня, випуском «Слава Збройним Силам України!». На блоці зображені бійці Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби.

«Укрпошта» випускає чудові марки, які є історією України. Історією, якою ми зараз живемо, виборюємо свою волю та незалежність. Сьогодні погасили ще один поштовий випуск, присвячений нашим Героям, за чиїми подвигами на фронті стежить весь світ. Серед них бійці Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України — наші  воїни, які виборюють свободу та Перемогу на українській землі, віддають найцінніше – своє життя, захищаючи  рідну країну. Зазначу, що у лютому цього року МВС України розпочало формування добровольчих батальйонів «Гвардія наступу». Це — спеціальні підрозділи, які звільнятимуть тимчасово окуповані території. І у Кривому Розі  найбільша кількість добровольців, які записалися до "Гвардії наступу", серед міст Дніпропетровщини!», — зазначив О.Вілкул.

Антон Ізотов, директор філіалу Дніпропетровської дирекції «Укрпошта» сказав: «Тираж блоку марок складає 235 000 примірників. Автор марок та конвертів -заслужений художник України Олександр Охапкін. Випуск здійснено за сприяння Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які надали фото для листівок. Також, до марки випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та три художні картки. Загалом, Дніпропетровська дирекція отримала 8,5 тис. блоків марок. Незабаром у цю серію також увійдуть марки, присвячені Службі безпеки України та Головному управлінню розвідки. Разом ми працюємо на нашу Перемогу!».

Придбати новий блок марок можна вже з 9 травня у відділеннях «Укрпошти» по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині «Укрпошти». Так само, поштовий випуск продається у маркетплейсах.

У Кривому Розі погасили блок марок, присвячених захисникам та військовим - «Слава Силам оборони і безпеки України! - Гвардія наступу. Час повертати своє!»0 У Кривому Розі погасили блок марок, присвячених захисникам та військовим - «Слава Силам оборони і безпеки України! - Гвардія наступу. Час повертати своє!»1 У Кривому Розі погасили блок марок, присвячених захисникам та військовим - «Слава Силам оборони і безпеки України! - Гвардія наступу. Час повертати своє!»2 У Кривому Розі погасили блок марок, присвячених захисникам та військовим - «Слава Силам оборони і безпеки України! - Гвардія наступу. Час повертати своє!»3

Джерело

Новости Кривого Рога