У Кривому Розі припинили діяльність саll-центру, працівники якого видурювали у людей гроші

Діяльність шахрайських саll-центрів ще у трьох областях України припинила кіберполіція. Організатори створили та забезпечували роботу саll-центрів у Миколаєві, Одесі, Дніпрі та Кривому Розі.

Про це повідомляє МВС України.

Загалом у зазначених call-центрах працювало понад 400 осіб. Працівники офісів дізнавалися конфіденційну інформацію громадян або залучали до псевдоінвестиційних проєктів. 

Оператори, пропонували громадянам інвестувати кошти в псевдоброкерські проєкти або телефонували під виглядом працівників служби безпеки банків і мобільних операторів. Правопорушники дізнавалися реквізити карток і коди із SMS-повідомлень для подальшого привласнення грошей.

Правоохоронці провели 8 обшуків. Вилучено майже 350 одиниць компʼютерної техніки. 

Наразі викрито одного організатора, котрий облаштував call-центр у Миколаєві. Встановлюються інші організатори аналогічних схем.

У Кривому Розі припинили діяльність саll-центру, працівники якого видурювали у людей гроші0 У Кривому Розі припинили діяльність саll-центру, працівники якого видурювали у людей гроші1 У Кривому Розі припинили діяльність саll-центру, працівники якого видурювали у людей гроші2

Джерело

Новости Кривого Рога