У Кривому Розі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” п’ятьом жителям: хто вони

У Кривому Розі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” п’ятьом жителям: хто вони0

У травні-місяці до 248-ї річниці із дня заснування міста Кривий Ріг депутати Криворізької міськради ухвалили рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кривий Ріг” ще п’ятьом криворіжцям. Двом жителям — посмертно. Про це повідомили в управлінні преси і внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради.


Звання “Почесний громадянин міста Кривий Ріг” присвоїли Інні Дерусовій та Віктору Оцерклевичу — захисниці та захиснику, які поклали життя у боротьбі за Україну під час повномасштабного російського вторгнення. Обоє отримали звання Героя України посмертно.


У Кривому Розі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” п’ятьом жителям: хто вони1   У Кривому Розі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” п’ятьом жителям: хто вони2


Інна Дерусова та Віктор Оцерклевич


Читайте також: У Кривому Розі міністр оборони України нагородив мешканців.


Також звання “Почесний громадянин міста Кривий Ріг” отримали Олег Грудзевич та Сергій Старченко. Вони військовослужбовці, які продовжують боронити Україну від російських окупантів. Олег Грудзевич та Сергій Старченко отримали звання “Герой України” із врученням ордена “Золота Зірка”.


У Кривому Розі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” п’ятьом жителям: хто вони3   У Кривому Розі присвоїли звання “Почесний громадянин міста” п’ятьом жителям: хто вони4


Олег Грудзевич та Микола Рябоконь


За активну творчість звання “Почесний громадянин міста Кривий Ріг” отримав також криворізький художник Микола Рябоконь. У творчому доробку митця більше 800 полотен.

Раніше ми повідомляли, що начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Юрій Корецький нагородив рятувальників.  За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне і бездоганне служіння українському народу відзначено 31 надзвичайника.

Джерело

Новости Кривого Рога