У Кривому Розі пройшла молодіжна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху

18 травня в Криворізькому навчально-науковому інституті ДонДУВС під час молодіжної науково-практичної конференції обговорювали питання з безпеки дорожнього руху. Курсанти вишу із представниками Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України та інших державних органів та структур й громадських організацій разом працювали над вирішенням питання, як зробити дороги безпечнішими і для пішоходів, і для водіїв, і для людей з інвалідністю.

У Кривому Розі пройшла молодіжна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху

В Україні проходить сьомий глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Всесвітня організація охорони здоров’я проголосила його гаслом «Переосмислення мобільності». З цього приводу в Криворізькому навчально-науковому інституті ДонДУВС відбулась традиційна молодіжна науково-практична конференція «Безпека на дорозі». До неї долучилися більше сотні учасників. Деякі з них відвідали захід онлайн.

«Ми дуже плідно співпрацюємо, щоб разом вирішувати проблеми регіонального характеру, тобто Кривого Рогу і Дніпропетровської області, а також напрацьовуємо певні моделі й рекомендації, які можуть бути використані й в інших містах. Аби наша молодь набиралася досвіду з курсантських часів та була більш підготовленою, вміла оцінювати ризики, щоб й надалі убезпечувати дорожній рух та й робити правильні і необхідні рекомендації до законопроєктів», — коментує захід проректор-директор Криворізького навчально-наукового інституту Пилип Єпринцев. 

На часі питання інклюзії та безпечного переміщення людей з особливими потребами. Окрім того під час конференції її учасники обговорили переосмислення мобільності в населених пунктах України, пріоритетність безпеки серед інших складових дорожнього руху, створення безпечних умов сталої мобільності у процесі відбудови зруйнованої інфраструктури, екологічну безпеку в системі сталої мобільності та роль правоохоронної системи у формуванні безпечної мобільності в Україні. 

«Сервісний центр також запроваджує зміни, що стосуються тижня безпеки дорожнього руху, і в тому числі програма «безпечний водій». Мені приємно приймати саме фізичну участь у обговоренні, — зазначає начальник Головного сервісного центру МВС України Микола Рудик. — Впевнений, що сьогодні на круглому столі буде піднята велика кількість актуальних питань які стосуються діяльності і в тому числі головного сервісного центру МВС».

Конференція та інші заходи тижня безпеки дорожнього руху об’єднують зусилля науковців, представників органів публічної адміністрації, громадськості та бізнесу на шляху до зменшення ризиків виникнення автомобільних аварій.

Після кожної такої зустрічі формується збірка, де є статі та тези усіх учасників. Головне, що завдяки такому масштабному обговоренню, з’являється висновок, який представники вишу направляють до державних органів з пропонуванням певних змін до законопроєктів, діючих законів та інструкцій та положень, що забезпечують безпеку дорожнього руху.

У Кривому Розі пройшла молодіжна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху1

У Кривому Розі пройшла молодіжна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху2

У Кривому Розі пройшла молодіжна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху3

У Кривому Розі пройшла молодіжна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху4

У Кривому Розі пройшла молодіжна науково-практична конференція з безпеки дорожнього руху5

Джерело

Новости Кривого Рога