У Кривому Розі пройшов парад вишиванок

Кривий Ріг сьогодні відзначив День вишиванки традиційним парадом у вишитих вбраннях. Світлинами з параду поділився голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Ми маємо оберігати наші традиції, нашу національну ідентичність.
Вишиванка – це один із символів нашої нації, етнічний код, який поєднує мільйони українців з усіх країн світу. 
Сьогодні тисячі криворіжців вийшли у вишиванках на вулиці рідного міста разом із маріупольцями, жителями Херсонщини та інших міст та областей, для яких Кривий Ріг зараз став домівкою. Та разом пронесли центральними проспектами міста 60-метровий прапор нашої держави — символ нашого єднання та незламності. 
Ми на рідній землі, ми шануємо наші традиції, любимо нашу Україну та рідне місто, всі разом працюємо на Перемогу – а отже обов'язково переможемо!

Це було яскраво )
Зі святом! Мирного всім неба!
Все буде Україна!, — написав він у соцмережі.

У Кривому Розі пройшов парад вишиванок0 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок1 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок2 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок3 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок4 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок5 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок6 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок7 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок8 У Кривому Розі пройшов парад вишиванок9

Джерело

Новости Кривого Рога