У Кривому Розі провели Форум українських та польських міст

Фото Управління преси Криворізької міської ради

Польські та українські міста провели у Кривому Розі Форум щодо поточної співпраці та повоєнної підтримки. Про це повідомили в Управлінні преси Криворізької міської ради.

У заході взяли участь представники польських міст та бізнесу, а також українських міст – Кривого Рогу, Запоріжжя, Маріуполя, Херсону, Кропивницького, Краматорська та Покровська.

Читайте також: для майбутнього громад: Метінвест продовжить підтримувати розвиток Петрівщини у 2023 році

На Форумі обговорили залучення європейських експертів та структур ЄС до післявоєнної відбудови. Представники польської сторони підтвердили свої наміри активно допомагати України і зокрема Кривого Рогу після закінчення воєнних дій.

У Кривому Розі провели Форум українських та польських міст1 

«Сьогодні за круглим столом за присутності наших колег з багатьох міст Польщі при розмові з міською владою Кривого Рогу відбувся діалог, який допоможе нам зробити нашу роботу в допомозі Україні більш ефективною. Я вірю в те, що Україна скоро стане членом Європейського Союзу. Польській досвід вступу до ЄС досить свіжий і ми готові з вами ним поділитися, щоб цей перехід був більш ефективним і легким», — повідомив перший заступник Президента міста Гданська Пьотр Гжеляк.

Також представники польської делегації передали українським містам автомобільну техніку для комунальних підприємств та іншу гуманітарну допомогу.

У Кривому Розі провели Форум українських та польських міст2

Сторони обговорили поточні запити від українських міст на подальшу допомогу та перспективи співпраці в різних галузях життєзабезпечення українських громад. Також сторонами була підписана Декларація про співпрацю Польщі та України.

Раніше ми писали: щоб врятувати більше життів: прикордонникам передали мобільні шпиталі для військових. В кожному автомобілі є машині є генератори для роботи госпіталів в польових умовах, монітори життєвих показників, хірургічні набори та техніка, а також все необхідне для гігієни лікарів та пацієнтів.

 

 

Джерело

Новости Кривого Рога