У Кривому Розі провели майстер-класи для малечі з основ самозахисту та тактики поведінки в небезпечних ситуаціях

Викладачі циклу тактичної та фізичної підготовки Криворізької академії патрульної поліції провели декілька важливих навчальних заходів для дітей, якими опікується ГО «Мережа». Вони ознайомили малечу із роботою академії, завданнями і функціями захисників правопорядку, а також провели майстер-клас з основ самозахисту і тактики поведінки в небезпечних ситуаціях. Про це повідомили у Криворізькій академії патрульної поліції.

У Кривому Розі провели майстер-класи для малечі з основ самозахисту та тактики поведінки в небезпечних ситуаціях

Основною метою заходів стало ознайомлення дітей з роботою самого навчального закладу, та з безпосередньою роботою поліцейських, їх завданнями. Діти отримали унікальну можливість побачити, як працює Криворізька академія патрульної поліції з середини.

Для малечі викладачі підготували цікаві та пізнавальні майстер-класи, на яких показали основні навички самозахисту та розповіли про тактику поведінки в небезпечних ситуаціях. Особливу увагу приділили відповідям на запитання дітей.

«Діти із захопленням слухали історії про реальні поліцейські подвиги та виявили бажання стати частиною поліцейського колективу в майбутньому, — розповіли у Криворізькій академії патрульної поліції. — І діти, і наші викладачі отримали масу позитивних емоцій. Такі заходи не тільки розширюють і розвивають в дітей почуття відповідальності, а й допомагають зрозуміти важливість правопорядку».

У Кривому Розі провели майстер-класи для малечі з основ самозахисту та тактики поведінки в небезпечних ситуаціях1

Джерело

Новости Кривого Рога