У Кривому Розі провели в останню путь Сергія Ричкова, який загинув під час наступу Херсонщини

У Кривому Розі провели в останню путь Сергія Ричкова, який загинув під час наступу Херсонщини

Сергій Володимирович Ричков народився 2 жовтня 1975 року у Кривому Розі. Ще хлопчиком чоловік навчався у криворізькій школі № 33.

Під час повномасштабного вторгнення криворіжець брав участь у боях на Херсонщині у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Під час одного із таких боїв, рівно через два дні після досягнення 47-річчя, Сергій Володимирович загинув. Це сталося 4 жовтня 2022 року під час наступу на південному напрямку фронту, ймовірно, біля населеного пункту Нова Камянка.

Читайте також: Потрапив під мінометний обстріл: загинув боєць із Кривого Рогу Роман Левченко.

У Кривому Розі провели в останню путь Сергія Ричкова, який загинув під час наступу Херсонщини1Довгий час рідні Сергія розраховували, що він живий. Звязок із бійцем обірвався 30 вересня, а 8 жовтня надійшло повідомлення про його загибель. Однак, під час упізнання тіла виявилося, що це не він.

Сьогодні, 8 липня, у Кривому Розі попрощалися із захисником. Прощання відбулося на мікрорайоні 5-й Зарічний, де жив містянин. Про це повідомила родичка Сергія Тетяна Ричкова.

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога