У Кривому Розі проходить відкритий чемпіонат міста з гімнастики: що відомо

У Кривому Розі проходить відкритий чемпіонат міста з гімнастики: що відомо 0

Сьогодні у Кривому Розі проходить відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики. Про це повідомили в управлінні преси криворізького міськвиконкому.

Відомо, що участь у змаганнях беруть 85 юних спорстменок. Гімнастки представляють спортивні школи №10, 8 та 5. 

У Кривому Розі проходить відкритий чемпіонат міста з гімнастики: що відомо 1 У Кривому Розі проходить відкритий чемпіонат міста з гімнастики: що відомо 2

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

Читайте також: У Криворізькому ліцеї № 119 влаштували традиційне свято останнього дзвоника на подвір’ї навчального закладу для випускників четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів.

«Переконаний, що ці юні грації неодмінно зроблять свій вклад у золоту скарбничку спортивних здобутків нашого міста, області та держави. А Гімн України неодноразово звучатиме на їхню честь на найбільш престижних європейських та світових змаганнях!», — написав у telegram Олександр Вілкул.

У місті продовжують свою роботу 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У спортивних закладах підготовлені укриття, які погодили фахівці ДСНС України. За інформацією управління преси міськвиконкому, за пять місяців поточного року у місті провели вже 71 змагання: міського рівня – 56, обласного – 9 та всеукраїнського – 6. У них взяли участь понад 4 тисячі спортсменів.

Раніше ми писали: У Дніпропетровській облдерждадміністрації на базі Регіонального контактного центру відтепер діє гаряча лінія для ветеранів та членів їхніх родин. Звернутися можна за допомогою з будь-яких питань.

Джерело

Новости Кривого Рога