У Кривому Розі п’яний водій намагався відкупитися від поліцейських за 10 тисяч гривень

11 травня у Інгулецькому районі патрульні зупинили чоловіка, який керував автомобілем напідпитку. Намагаючись ухилитися від відповідальності, той почав пропонувати їм хабаря. На місце викликали слідчо-оперативну групу. Тепер на криворіжця очікуватиме не тільки адміністративна, а й кримінальна відповідальність, про що повідомляють представники патрульної поліції Кривого Рогу.

У Кривому Розі п’яний водій намагався відкупитися від поліцейських за 10 тисяч гривень

11 травня патрульні помітили, як Citroen порушує правила дорожнього руху. Машину зупинили, а за кермом у чоловіка запідозрили ознаки сп'яніння. Драгер показав перевищення допустимого рівня алкоголю в крові в майже в 15 разів. 

Але й це ще не все – чоловік став наполегливо пропонувати патрульним хабар у 10 тисяч гривень. Ті, враховуючи стан порушника, спочатку просто попередили його про кримінальну відповідальність, однак той ніяк не відреагував. 

Патрульні склали на зловмисника адміністративний протокол за водіння в нетверезому вигляді та викликали на місце слідчо-оперативну групу, яка задокументувала спробу дати хабаря. Тепер окрім адміністративної правопорушнику загрожує і кримінальна відповідальність.

У Кривому Розі п’яний водій намагався відкупитися від поліцейських за 10 тисяч гривень1

Джерело

Новости Кривого Рога