У Кривому Розі рятувальники роз’яснювали дошкільнятам  правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, в громадських місцях

16-го травня фахівці ДСНС завітали в дошкільні заклади Кривого Рогу. Рятувальники провели профілактичні заходи серед малечі, під час яких наголосили про небезпеку, яку таїть в собі вогонь та про лихо, до якого можуть призвести ігри з сірниками.

Також рятувальники нагадали дітям про небезпеку необережного користування різноманітними електроприладами, про важливість дотримання правил безпеки в побуті та при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Наостанок зустрічі, співробітники Служби порятунку «101» провели вікторину, під час якої малюки продемонстрували дорослим, як засвоїли правила безпеки.

Надзвичайник  подарували дітям яскраві розмальовки, наліпки, зошити з правилами безпеки життєдіяльності, які розроблені UNICEF Ukraine спільно з ДСНС.  Малеча залишилась вдячна рятувальникам за цікаві розповіді.

 

 

У Кривому Розі рятувальники роз’яснювали дошкільнятам  правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, в громадських місцях0 У Кривому Розі рятувальники роз’яснювали дошкільнятам  правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, в громадських місцях1 У Кривому Розі рятувальники роз’яснювали дошкільнятам  правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, в громадських місцях2 У Кривому Розі рятувальники роз’яснювали дошкільнятам  правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, в громадських місцях3 У Кривому Розі рятувальники роз’яснювали дошкільнятам  правила безпечної поведінки вдома, на вулиці, в громадських місцях4

Джерело

Новости Кривого Рога