У Кривому Розі службового собаку Джека нагородили медаллю «За віддану службу»

Про це розповіли у Військовій частині 3011 Національної гвардії України.  

Німецька вівчарка на ім’я Джек на службі в кінологічному взводі ще з 2016 року та постійно залучається до виконання завдань за призначенням.

Кінолог-гвардієць Євгеній та Джек познайомилися ще у 2017 році. Півторарічна німецька вівчарка та кінолог разом пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати. Джек – розшуковий собака та спеціалізується на пошуку зниклих людей. Разом з Євгенієм Джек провів декілька ротацій в районі Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил — на блокпостах та мобільних блокпостах, забезпечували охорону, затримували людей, які перебували у розшуку.

Також Джек залучався до виконання завдань із забезпечення правового режиму воєнного стану затримання правопорушників, у яких при собі часто знаходяться заборонені предмети чи наркотичні речовини.

На рахунку у Джека є не один факт затримання розповсюджувачів наркотиків та інші службові досягнення. Тож кінолог-гвардієць Євгеній та його вихованець собака Джек порівну розділили заслужений успіх і задоволення від отриманої нагороди «За віддану службу».

 

 

У Кривому Розі службового собаку Джека нагородили медаллю «За віддану службу»0 У Кривому Розі службового собаку Джека нагородили медаллю «За віддану службу»1

Джерело

Новости Кривого Рога