У Кривому Розі суд покарав багатодітну матір, яка з автомата поранила дитину та дорослого

Криворізький районний суд розглянув справу відносно дружини військового, яка з АКС-74У поранила дорослого та дитину. Малеча отримала тяжкі тілесні ушкодження. Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

У Кривому Розі суд покарав багатодітну матір, яка з автомата поранила дитину та дорослого

Мати п’ятьох дітей у компанії розпивала алкогольні напої. До них приєдналась ще одна група людей, з якою у чоловіка та жінки стався конфлікт із бійкою. Для припинення сутички він дістав з автівки автомат АКС-74У, отриманий на військовій службі. Його дружина зробила два постріли у присутніх. Один постраждалих отримав вогнепальне кульове наскрізне поранення правого стегна та рани. Неповнолітня дитина дістала відкритий вогнепальний перелом правої плечової кістки зі зміщенням уламків. 

На суді фігурантка розкаялася та зазначила, що не бажала таких наслідків. Потерпілим вона сплатила спричинену шкоду та попросила суворо її не карати. У Криворізькому районному суді спочатку призначили агресорці п’ять років позбавлення волі. Але жінку звільнили від покарання і встановили випробувальний термін на два роки.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі судили уродженця рф, який приймав наркотики та тероризував власну матір. 

Джерело

Новости Кривого Рога