У Кривому Розі судили чоловіка, який у парку намагався зґвалтувати неповнолітню

У квітні 2023 року біля міського парку у Покровському районі криворіжець почав переслідувати дівчину, наздогнав та намагався зґвалтувати. Перехожі, що почули крик дитини зупинили збоченця та викликали поліцію. 24 липня відбувся суд, де прокурори довели вину збоченця та винесли вирок. Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.

У Кривому Розі судили чоловіка, який у парку намагався зґвалтувати неповнолітню

У квітні 16-річну дівчину мало не зґвалтував місцевий мешканець. Він почав її переслідувати біля парку на 44 кварталі, наздогнав та силою повалив на землю і намагався зчинити наругу. Врятували дівчину перехожі, що почули її крики, зупинили нападника та викликали поліцію.

Розслідування вели слідчі відділення №3 Криворізького районного управління поліції. Раніше зловмисник вже відсидів дев’ять років за злочини проти статевої свободи та недоторканності. Чоловік зізнався у скоєному та визнав свою вину, до суду перебував під вартою.

24 липня його визнали винним за ч. 3 ст. 15 та ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу України призначили покарання – вісім років позбавлення волі. 
Нагадаємо, що нещодавно суд Харкова покарав солдата з Кривого Рогу. 

Джерело

Новости Кривого Рога