У Кривому Розі судитимуть начальника райвно, за те, що гроші, виділені на дітей з інвалідністю, віддали вчителям

Засоби, які цілеспрямовано були виділені з бюджету на освітні потреби дітей з інвалідністю безпідставно виплачено вчителям.

Затверджено і направлено до суду обвинувальний акт стосовно посадовця районної ради за ч. 1 ст. 210 КК України (Нецільове використання бюджетних коштів службовою особою, якщо предметом таких дій були бюджетні кошти у великих розмірах).

Так, начальник відділу освіти райвиконкому, будучи керівником бюджетної установи, в червні 2017 року використовував бюджетні кошти на загальну суму 1 136 868,43 грн. з призначенням «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» на виплату відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення вчителям району, але при цьому достовірно розуміючи, що педагогічні працівники, яким призначалися відпускні, не надавали дітям з особливими освітніми потребами корекційно-розвиваючі послуги.

Таким чином, використовував кошти зазначеної субвенції на цілі, які не відповідали напрямам використання бюджетних коштів, тобто скоїв нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму 1 136 868, 43 грн., Що становить 1 421 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на момент вчинення злочину і є великим розміром.

Новости Кривого Рога