У Кривому Розі судять співробітниць дитсадка, в якому на дитину впала іржава шведська стінка

У суді Кривого Рогу розглядатимуть справу про те, як на дитину в дитячому саду впала шведська стінка.

Затверджено і направлено до суду обвинувальний акт стосовно завідувачки дитячого садка і завідуючої господарством зазначеного закладу за неналежне виконання службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки.

Встановлено, що перебуваючи на посаді завідуючої дошкільного навчального закладу і завідуючої господарством зазначеної установи, будучи посадовими особами, вони не вжили дієвих заходів щодо виконання робіт по перевірці на надійність установки і кріплення шведської стінки, яка перебувала на майданчику і не забезпечили експлуатацію даного обладнання у відповідності до вимог норм і правил безпеки життєдіяльності, щоб уникнути загрози життю і здоров’ю дітей.

Як наслідок, в зв’язку з витонченим стінок металевих труб (корозії), шведська стінка, яка перебувала на майданчику дитячого садка, впала на спину дитини. В результаті травми малюк отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості у вигляді садна спини, переломів.

Дії посадових осіб органами досудового розслідування кваліфіковані за ч. 2 ст. 137 ККУ.

Зараз судовий розгляд кримінального провадження триває.

Новости Кривого Рога