У Кривому Розі свій 75-річний ювілей святкує директор «Академії руху» Олександр Бєльський

Фото Управління культури Криворізької міської ради

Сьогодні свій 75-й день народження у Кривому Розі святкує директор і художній керівник Комунального підприємства «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху», заслужений діяч мистецтв України та Почесний громадянин Кривого Рогу  –  Олександр Гнатович Бєльський. Про це повідомили в Управлінні культури Криворізької міської ради.

Олександр Гнатович Бєльський народився 15 серпня 1948 року на Житомирщині. Заняття у драматичній студії він розпочав ще у школі. Поняття сценічної дії, художнього читання та основам сценічного мистецтва Олександра Гнатовича навчила Нона Іванівна Цебренко. Творчу кар’єру Олександр Бєльський розпочав у студентській трупі Дніпра.

«Олександр Гнатович — творча та надзвичайно талановита людина, професіонал своєї справи. Його багаторічна натхненна праця, активна життєва позиція  є  прикладом  для  наслідування. Завдяки безмежній енергії, організаторським здібностям, титанічній працездатності Олександра Гнатовича  Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» є одним з кращих театрів країни та зарубіжжя, який за три десятки років презентував близько 100 постанов. Кожна вистава театру  – це  шедевр  музично-пластичного мистецтва», — розповіли у відділі культури.

Приєднуємося до привітань ювіляра та зичимо міцного здоров’я, нових творчих здобутків та великих черг з шанувальників театральної творчості у стінах «Академії руху».

Раніше ми писали: у День Незалежності українці утворять найбільший в історії живий ланцюг: подробиці.

 

Джерело

Новости Кривого Рога