У Кривому Розі трамвай протаранив паркетник

У Кривому Розі 14 травня у Центрально-Міському районі на вулиці Ньютона на перетині трамвайних рейок з автомобільною дорогою трапилась зустріч легковика Renault Megane із трамваєм. Керманичка авто отримала легкі садна від спрацювання подушки безпеки. Медична допомога нікому не знадобилась. Рух транспорту на цій ділянці дороги не ускладнено. На місці ДТП працює один екіпаж патрульної поліції.

У Кривому Розі трамвай протаранив паркетник

Жінка їхала у Кривий ріг з Очакова до своїх кумів. Автівка Renault Megane рухалась з боку Миколаївського шосе по вулиці Ньютона у бік Окружної. В районі трамвайного перетину все пішло не так. Водій трамваю, їдучи з другорядної дороги на головну не впевнився у безпеці маневру, а керманичці Renault Megane, за її словами, огляд затулила інша автівка, що її у цей момент обганяла та закрила жінці огляд зліва перед переїздом. Тому керманичка Renault Megane не побачила трамвай. Машина, що виконувала маневр проскочила. А  Renault протаранив трамвай. 

Відзначимо, у момент аварії на перехресті не працювали світлофори, а для водія трамваю стоїть знак попередження про необхідність поступитися дорогою. 

В результаті зіткнення із міським транспортом у паркетника розбитий моторний відсік, а у салоні спрацювала подушка безпеки. Керманичка отримала легкі садна. Медична допомога жінці не знадобилась. Трамвай ушкоджень не зазнав.

Пошкоджену автівку відтягнули трохи в бік. Рух будь-якого транспорту на цій ділянці дороги не ускладнено. На місці події працює патрульна поліція.

У Кривому Розі трамвай протаранив паркетник1

У Кривому Розі трамвай протаранив паркетник2

У Кривому Розі трамвай протаранив паркетник3

У Кривому Розі трамвай протаранив паркетник4

У Кривому Розі трамвай протаранив паркетник5

У Кривому Розі трамвай протаранив паркетник6

Джерело

Новости Кривого Рога