Фото управління преси криворізького міськвиконкому

У рамках реалізації нової ветеранської політики – політики Героїв у місті розпочалися міські спортивні змагання  «VETERANS FAMILY GAMES», які стали популярними серед криворізьких ветеранів та членів їх сімей минулого року. Про це повідомили в управлінні преси криворізького міськвиконкому.

З 4 травня у Кривому Розі стартували ІІ міські ветеранські змагання «Veterans family games». Вони будуть тривати до 28 грудня. Ветерани та члени їхніх родин змагатимуться у 18 видах спорту, це плавання, міні-футбол, волейбол сидячі, більярд, дартс, паверліфтинг та інші.

У Кривому Розі турніром з плавання розпочалися ІІ міські спортивні ігри серед ветеранів Veterans FamilyGames Кривий Ріг – 2024: хто переміг1 Фото управління преси криворізького міськвиконкому

За перші дні, зі слів організаторів, було зареєстровано більше 100 бажаючих взяти участь у турнірах. Переможці Veterans FamilyGames отримують грошову винагороду у розмірі 5 тис. грн, а всі призери нагороджуються медалями, кубками та спортивною атрибутикою.

«Як показав наш досвід минулого року, це дуже популярні ігри. Восени 2023 року у них взяли участь більше 600 спортсменів, серед яких і ветерани, і їх дружини, діти та члени їх родин. Тому, у цьому році ми розширили види спорту в яких можна взяти участь. Зараз всі активно реєструються та обирають види змагань», — зазначив полковник Національної гвардії України.

У Кривому Розі турніром з плавання розпочалися ІІ міські спортивні ігри серед ветеранів Veterans FamilyGames Кривий Ріг – 2024: хто переміг2  Фото управління преси криворізького міськвиконкому

У перший день міських змагань, пройшов турнір з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем. Для участі у змаганнях зареєструвались понад 70 учасників: ветерани, учасники бойових дій, військовослужбовці, працівники поліції, ДСНС та члени їхніх родин, в тому числі, діти від 10 років.

«Я вже не в перше беру участь у спортивних змаганнях для ветеранів. В тому числі, з командою «Нескорених» ми їздили в Чернігів та Київ. В Veterans Family Games я беру участь вперше. Плаванням раніше не займався, але наполегливі тренування я вважаю нададуть мені гарні результати. Дуже вдячний організаторам за такі змагання, бо проведення таких змагань важливо, вони підіймають моральний наш дух і відновлюють нас фізично та емоційно після різних травм. Це нас підбадьорює і дає змогу повернутися в те життя з якого ми були вийшли», — сказав Сергій Лаєвській, учасник змагань.

Переможцями турніру з плавання на 50 метрів, посівши І місця, стали 11 учасників, всі вони отримали сертифікати на 5 тис. грн, серед них 5 ветеранів, 5 дітей та 1 жінка. За результатами турніру 28 учасників нагороджені медалями та подарунками.

Для того, щоб взяти участь в Іграх треба зареєструватися в гугл-формі за посиланням. В гугл-формі зазначені дати проведення турнірів з конкретних видів спорту. Також, реєстрацію можна пройти безпосередньо в день змагань на місці проведення турніру. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 098 605 20 25.

Нагадаємо, у 2023 році родинні змагання «VETERANS FAMILY GAMES» здобули популярності серед учасників й тепер вони стали щорічними. Тоді криворізькі військові та члени їх родин мірялись силами у семи видах спорту, а участь взяли понад 600 учасників. Майже 200 переможців та призерів були нагороджені кубками, медалями, дипломами та призами, з яких 98 переможців (Ι місце) отримали грошову нагороду в сумі 5 тис. грн.

Також у нас є команда – «НескореніКривий Ріг», учасники якої беруть участь у змаганнях різних рівнів. Наші спортсмени змагалися на Всеукраїнських змаганнях «InvictusGames», у Львові та у Конча-Заспі, представляли Україну в Дюссельдорфі. Також два спортсмени представили Україну та місто на змаганнях Повітряних Сил США цього року в Лас-Вегасі, де стали призерами.

Раніше ми писали: які пільги можуть отримати ветерани при працевлаштуванні.