У Кривому Розі в 2019 році на покупку святкового дерева до Різдва і Нового року не витратили гроші, ні в одному районі міста.

Про це повідомили голови районних рад.

У Саксаганському районі Кривого Рогу грошей на покупку новорічного дерева і прикрас з бюджету не витрачали. Таку інформацію надав глава Саксаганського райради Валерій Беззубченко. На балансі райради числяться прикраси та іграшки, куплені в минулі роки.

Сергій Жеребило, глава Інгулецького райради, повідомив, що установка новорічних ялинок і покупка прикрас здійснюється за рахунок ПГЗК і Інгулецького ГЗК.

За інформацією глави Центрально-Міського райради Сергія Неженцева, в районному бюджеті на 2019 року гроші на покупку святкових дерев і прикрас не передбачені. На балансі виконкому райради числиться конструкція «Ялинка» зі світлодіодними прикрасами, яка не потребує додаткових іграшках. Цю конструкцію придбали ще в 2016 році. В ніч з 18 на 19 грудня на території Центрально-Міського району Кривого Рогу невідомі зірвали і пошкодили гірлянди в головному ялинковому містечку району.

Чи не виділяли в 2019 році гроші на покупку різдвяно-новорічної атрибутики та в Тернівському районі Кривого Рогу. Про це повідомив глава райради Віталій Солод.

Виконуючий обов’язки глави Покровського райради Олег Крамаренко завив, що з бюджету цього району в 2019 році теж не витрачали гроші на придбання ялинки та новорічних іграшок.

У металургійному районі міста теж не витрачали гроші на установку і покупку ялинки.

Глава Довгинцівського райради Ігор Ратинов розповів, що ялинки в районі чиновники і депутати купують за власні гроші. В цьому році купили лише ялинкові іграшки, на них витратили близько 20 тисяч гривень з бюджету.

На території всіх районів охороняти ялинкові містечка будуть співробітники комунального підприємства «Муніципальна гвардія».

Новости Кривого Рога