У Кривому Розі вандали пошкодили «Квітковий годинник» (фото)

У Кривому Розі вандали пошкодили «Квітковий годинник» (фото)

У Кривому Розі учора, 1 вересня, невідомий пошкодив склопакет у відеогалереї «Квіткового годинника». Про це у facebook  повідомила Ірина Зінов’єва, керівниця Криворізького історико-краєзнавчого музею.

Читайте також: нічого святого: у Кривому Розі вандали пошкодили могили полеглих захисників та позривали державні прапори

Безпосередньо під годинником знаходиться перша в Україні 3D-галерея краєзнавчого музею, присвячена історії міста. У ній на великому екрані транслюються фільми, що створюють відчуття віртуальної реальності. Вчора склопакет цієї галереї пошкодили.

У Кривому Розі вандали пошкодили «Квітковий годинник» (фото)1

«Навіщо псувати красу навколо себе?!Учора, як і два роки тому, якась істота (бо не людина) знову з травмата прострелила склопакет у павільйоні «Квітковий годинник». Розуміння цьому немає!», — повідомила Ірина Зінов’єва.

Керівниця міського краєзнавчого музею повідомила, що два роки тому за схожих причин у галереї замінили чотири скла.

У коментарях до допису Ірини Зінов’євої, криворіжці дії вандалів категорично засуджують:

-«Немає слів! Треба ставити камери спостереження і наказувати по повній!»

-«А моя думка така: якщо хоч один такий й випадок був би покараний, і покарання мало публічність, іншим охочим було б наукою…Також наказати за сміття, недопалки»

У Кривому Розі вандали пошкодили «Квітковий годинник» (фото)2   У Кривому Розі вандали пошкодили «Квітковий годинник» (фото)3

Відновлювати вікно у галереї планують за рахунок бюджетних коштів.

Раніше ми писали: розійшлися не на жарт: вандали розтрощили улюблені місця відпочинку мешканців Інгульця.

 

 

 

Джерело

Новости Кривого Рога