У Кривому Розі відбудеться благодійний майстер-клас «Мозаїка» — учасники збиратимуть кошти на генератор для тероборонівців

У Кривому Розі відбудеться благодійний майстер-клас

Вже завтра криворіжців і гостей міста запрошують на благодійний майстер-клас. Активісти Visual ART Center долучились до збору і оголосили благодійний майстер-клас «Мозаїка. Український орнамент».

У всіх, хто завітає на захід, буде можливість виріб зі справжнього кольорового скла, дотримуючись усіх традицій техніки.

Всі зібрані кошти передадуть захисникам 129 батальону криворізької ТрО для придбання генератора.

Читайте також: 28 травня п’ята зустріч у рамках «Феміністичного кварталу» буде присвячена нагальній зараз темі – топонімам та процесам перейменування вулиць.

Майстер-клас відбудеться в Гончаренко центр-партнер Кривий Ріг education and culture 24.05 з 15.00 до 17.30 за донейт (рекомендована вартість донату 200грн). Попередній запис у Messenger Visual ART Center обов’язковий!

Для тих, хто хоче долучитись до збору і допомогти, але не має можливості приєднатись на МК, нижче посилання на монобанку.

https://send.monobank.ua/jar/2FrBY8zfL4

Номер картки банки: 5375 4112 0649 2493

Раніше ми писали: В Україні запрацював ще один благодійний фонд — Allies of the World (Фонд Союзників Світу), який надає допомогу людям, що найбільше постраждали від війни. Українці можуть отримати від нього безплатні продукти харчування, одяг та засоби гігієни. 

Джерело

Новости Кривого Рога