У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди

У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди0

Рідні загиблих у російсько-українській війні захисників і захисниць із Кривого Рогу продовжують боротьбу за перейменування об’єктів у місті. Громадськість бореться, аби вулиці міста носили імена героїв, а не абстрактних понять, невідомих “діячів” чи представників рф або СРСР.


Читайте також: Заважав стригти газон: у Кривому Розі прибрали імпровізований меморіал у пам’ять про загиблих захисників.


13 травня у парку Героїв рідні полеглих військовослужбовців провели акцію символічного перейменування. Спільнота “Місто героїв” наочно показала, як мають виглядати назви вулиць у Кривому Розі. Учасники акції ніби промовили: “У Кривому Розі не має бути вулиць Свірської, Кисловодської та Співдружності! Мають бути вулиці Основи, Бондаренка та Різниченка!”.


У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди1   У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди2   У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди3   У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди4


У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди5   У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди6   У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди7   У Кривому Розі відбулося символічне “перейменування вулиць”: чого прагнуть люди8


Читайте також: Батько загиблого у Маріуполі криворіжця отримав відписку від виконкому.


“Кривий Ріг —  місто героїв, маємо плекати кожного, вшановувати та викарбовувати імена на вулицях, тих хто присвятив своє життя Україні та поклав своє життя, що б ми могли жити”, — написала Тетяна Мельниченко, учасниця ініціативи.


До заходу доєдналися рідні загиблих бійців та бійчинь та небайдужі городяни. Запрошували також депутатів міської та районних у місті рад, але побувала на акції тільки Наталя Шишка, депутатка від ПП “Сила людей”.


“Імпровізоване перейменування вулиць відбулося! Акція, організована спільнотою «Місто Героїв», вийшла тихою, без скреготу гучномовців. Всі слухали і прислухались так, що, здавалось, було чутно, як падають на землю материнські сльози”, — написала пані Шишка у Facebook.


Довгий час у Кривому Розі бойкотують перейменування вулиць на честь загиблих військовослужбовців. Міська рада намагалася запровадити порядок перейменування у місті, але проєкт рішення в останній момент відкликали. Обговорити пункти, які збираються доопрацювати, депутатам не вдалося. Про це ми детально розповідали ТУТ.


Нагадаємо, що у Кривому Розі також борються за перейменування гімназії № 122 на честь полеглого захисника Івана Покідька. Хлопець вчився у цій школі та мав активну проукраїнську позицію. Натомість заклад хочуть назвати на честь антимайданівця Олександра Голякова.

Джерело

Новости Кривого Рога