У Кривому Розі відкриють ще одне реабілітаційне відділення для військових

У Кривому Розі відкриють ще одне реабілітаційне відділення для військових

З обласного бюджету виділили кошти на будівництво у Кривому Розі нового відділення для реабілітації військових. На об’єкті розпочали будівельні роботи. Про це повідомили в Управлінні преси криворізького міськвиконкому.

У Кривому Розі відкриють ще одне реабілітаційне відділення для військових1

Читайте також: ніяких папірців: рішенням Уряду запроваджується електронний документообіг під час та після проходження ВЛК

У новому відділенні у стаціонарних умовах надаватиметься реабілітаційна допомога всім категоріям пацієнтів, які потребують реабілітації — учасникам війни, ветеранам АТО/ООС.

У Кривому Розі відкриють ще одне реабілітаційне відділення для військових2Фото Управління преси криворізького міськвиконкому

«З перших днів війни у Кривому Розі була створена госпітальна база для надання медичної допомоги та лікування поранених. Медзаклади забезпечені всім необхідним, у тому числі, кошти на придбання медикаментів та інших необхідних матеріалів виділялися з міського бюджету. Кваліфіковану медичну допомогу вже надано близько 20 тис військовим – хворим та пораненим. Важливою складовою є реабілітація»,- сказав під час виїзної наради на місце будівельних робіт Юрій Вілкул.

У 2017 року за кошти міського бюджету побудували реабілітаційне відділення для Захисників. Воно розраховане на 70 ліжок, з пацієнтами працюють  фахівці з фізичної реабілітації, травматологи, лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, хірурги, психологи.

З 2022 року фахівці відділення надають допомогу військовослужбовцям з усієї України. Тут пролікували вже більше 4000  ветеранів, а з початку повномасштабного вторгнення майже 500 військовослужбовців з усієї України, з них — майже 250 криворіжців.

Зараз у Кривому Розі розпочали будівництво у другому такому відділення на 36 ліжок. Кошти на це виділили з обласного бюджету.

У Кривому Розі відкриють ще одне реабілітаційне відділення для військових3

Роботи стартували 15 серпня. Зараз ведуться демонтажні роботи, монтаж гіпсокартонних перегородок і комунікаційних систем.

Раніше ми писали: відновити здоров’я: у Кривому Розі благодійники придбали приміщення для Центру реабілітації військових.

Джерело

Новости Кривого Рога