У Кривому Розі відремонтували майже пів сотні ліфтів: скільки на черзі

Фото Управління преси криворізького міськвиконкому

Днями на мікрорайоні Гірницький запустили два нові ліфти в тестовому режимі. Про це повідомили в Управлінні преси Криворізького міськвиконкому.

У житлових будинках Кривого Рогу експлуатується 3061 ліфт. З 2010 по 2021 роки включно у багатоповерхівках міста виконали капітальний ремонт 724 ліфтів.

Читайте також: у Кривому Розі ремонтують ліфти — скільки та що планують зробити

Лише з початку цього року у Кривому Розі відремонтували 45 ліфтів, ще 30 запустили у тестовому режимі. Всі роботи профінансували з міського бюджету.

У Кривому Розі відремонтували майже пів сотні ліфтів: скільки на черзі1   У Кривому Розі відремонтували майже пів сотні ліфтів: скільки на черзі2

Під час капітального ремонту підйомників виконується майже повна їх заміна із встановленням сучасного обладнання. А саме: кабіна, лебідка, станція керування, канати та інші основні вузли. Також у нових ліфтах використали енергозберігаючі технології, що дало змогу зекономити електроенергію під час їх експлуатації.

Подбали і про маломобільних мешканців: у ліфтах встановлені додаткові поруків’я та таблички з позначенням «Ліфт» і номером поверху шрифтом Брайля для читання людей з вадами зору. Після капремонту вони стають безшумними, безпечними, сучасними та надійними.

Зараз, після завершення капремонтів, 30 ліфтів працюють в тестовому режимі до остаточного оформлення дозвільних документів щодо введення ліфта в експлуатацію

Загалом до кінця року у місті планують запустити в експлуатацію ще 55 підйомників.

Раніше ми писали: понад 1,3 млн гривень на ремонт ліфта у Кривому Розі: де оновлять ліфт. Капітальний ремонт ліфта у житловому будинку замовив департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради.

Джерело

Новости Кривого Рога