У Кривому Розі відтепер отримати водійське посвідчення та зареєструвати автомобіль можна у ЦНАП

Фото Дніпропетровської ОВА

Послуги з реєстрації транспортних засобів та отримання водійського посвідчення доступні для мешканців міста чотири дні на тиждень. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Читайте також: не виходячи з дому: послуги Центру Віза криворіжці тепер можуть отримувати онлайн

Послуги надаються вже у семи ЦНАПах Дніпропетровщини. Сервіс працює у Кам’янському та Кривому Розі. А ще – Апостолівській, Слобожанській, Межівській, Томаківській і Миколаївській громадах.

«Розширюємо перелік послуг ЦНАП. У деяких офісах з’явилися принтери двостороннього друку SWIFTPRO. Вони для виготовлення водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію, перереєстрацію та зняття з обліку авто. Процес займає лічені хвилини», – зазначив заступник начальника ОВА Іван Начовний.

Спеціальні принтери отримали від Мінекономіки. Загалом на Дніпропетровщині таких 11. У Кривому Розі у Центрі «Віза» реєструють як нові автомобілі, так і вживані.

Скористатися послугами можна з вівторка по п’ятницю. Адміністратори ЦНАП працюють у єдиній електронній базі з сервісними центрами МВС. Тому субота, неділя та понеділок – вихідні.

При собі треба мати паспорт та карту платників податків. Для заміни водійського посвідчення – взяти стару версію документа. Для реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку авто – підготувати пакет документів. У ньому повинен бути експертний висновок про проходження технічного огляду.

Раніше ми писали: одружитися і замінити всі документи: як у центрі «Віза» криворіжці можуть замовити пакет «Зміна імені».

Джерело

Новости Кривого Рога