У Кривому Розі викрили трьох браконьєрів на річці Саксагань

29 травня вночі у Покровському районі троє місцевих жителів ловили рибу за допомогою гумового човна та сіток в період дії нерестової заборони. На гарячому їх застали дільничні відділення поліції №3 Криворізького районного управління. Тепер порушники залишились і без приладдя, і без рибки, а ще на додачу отримали відкрите кримінальне провадження. Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області.

У Кривому Розі викрили трьох браконьєрів на річці Саксагань

У понеділок, близько опівночі дільничні відділення поліції №3 Криворізького райуправління помітили трьох рибалок на річці Саксагань у Покровському районі. За час свого рибальства браконьєри за допомогою гумового човна та сіток вже здобули понад сто рибин.

Поліцейські задокументували факт незаконного вилову риби та встановили особи порушників. За свої дії під час нерестової заборони чоловіки втратили гумовий човен, три сітки та виловлену рибу. Та це ще не всі покарання за заподіяну шкоду. 

За фактом браконьєрства відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України, що карається штрафом від 1700 до 3400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років.

У Кривому Розі викрили трьох браконьєрів на річці Саксагань1

Джерело

Новости Кривого Рога