У Кривому Розі вимагають знести всі МАФи — як підписати петицію

У Кривому Розі вимагають знести всі МАФи - як підписати петицію0

Поступово Кривий Ріг перетворюється із “міста руди і металу” у “місто МАФів”. Причина цьому — щільна забудова міського простору малими архітектурними формами, в яких розміщуються підприємці — аптеки, продуктові магазини та заклади фаст-фуду.


Містяни і містянки заповнення міста кіосками сприймають неоднозначно — більшість виступає абсолютно проти і вимагає припинити це. Відповідну петицію зареєструвала на сайті виконкому Криворізької міської ради жителька Анастасія Пономаренко. Авторка вимагає знести всі малі архітектурні форми у місті.


Читайте також: Бізнес у смітті: мешканка Кривого Рогу поскаржилася на бруд біля торговельних кіосків.


“Ці кіоски не лише займають місце дитячих майданчиків, руйнують дерева та майданчики, але й зводяться без будь-яких дозволів, порушуючи навіть комендантську годину в умовах воєнного стану. Місто змінюється на гірше! Із сучасної культурної і стилістичної точки зору воно поступово перетворюється на «місто МАФів», — пише у петиції Анастасія.


Читайте також: МАФ важливіший за пам’ять: у Кривому Розі будують кіоск на місці меморіальної дошки Олександру Васякіну.


Менше, ніж за дві доби, петиція назбирала вже більше ніж пів тисячі підписів. Щоб пропозицію розглянули депутати Криворізької міської ради, її мають підтримати не менше тисячі городян. Зробити це можна за посиланням.


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі триває підпис під петицією щодо знесення МАФ у Довгинцівському районі. Кіоски там розташували на місці дитячого майданчика. Петиція назбирала вже більше 800 підписів.

Джерело

Новости Кривого Рога